Aktualności

waste

Trochę spóźniony, ale jak co roku z pełnym workiem, przybył do naszej szkoły Mikołaj. Odwiedził  uczniów klas pierwszych i drugich. Dla każdego ucznia miał niespodziankę. Dzieci bardzo chętnie powitały Mikołaja. Każda klasa przygotowała i zaprezentowała świąteczną piosenkę, a nasz gość podziwiał różnorodne prace dzieci w salach. Pytał też, czy uczniowie napisali już listy i kartki świąteczne. Gdy Mikołaj opuścił  naszą szkolę, na uczniów z klas pierwszych czekała kolejna niespodzianka. Dzieci mogły uczestniczyć w pokazie iluzjonisty, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli, aby ten dzień był tak radosny dla dzieci.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem