Trochę spóźniony, ale jak co roku z pełnym workiem, przybył do naszej szkoły Mikołaj. Odwiedził  uczniów klas pierwszych i drugich. Dla każdego ucznia miał niespodziankę. Dzieci bardzo chętnie powitały Mikołaja. Każda klasa przygotowała i zaprezentowała świąteczną piosenkę, a nasz gość podziwiał różnorodne prace dzieci w salach. Pytał też, czy uczniowie napisali już listy i kartki świąteczne. Gdy Mikołaj opuścił  naszą szkolę, na uczniów z klas pierwszych czekała kolejna niespodzianka. Dzieci mogły uczestniczyć w pokazie iluzjonisty, który wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli, aby ten dzień był tak radosny dla dzieci.