Aktualności

logo-wzorowa-lazienkaFragment maila, jaki dotarł do szkoły w związku z uczestnictwem w programie "Wzorowa Łazienka"

"Gratulujemy!
Państwa szkoła została zakwalifikowana do listy 100 wyróżnionych szkół w programie Wzorowa Łazienka. Otrzymują Państwo w związku z tym dla szkoły zapasy produktów marki Domestos! ... Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie w projekcie dzieci, rodziców, nauczycieli i wszystkich tych, którzy włożyli taki wysiłek w program Wzorowa Łazienka!"

Głosowanie całej społeczności szkolnej, rodzin uczniów i sympatyków szkoły pokazało, że razem możemy więcej. Za zaangażowanie dzieci i nauczycieli, wytrwałość głosujących i czas poświęcony szkole - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


I. Maćkowiak - wicedyrektor SP 6
E. Zacholska - dyrektor SP 6

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem