Aktualności

waste

snW dniu 7 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy obchody Święta Niepodległości. Wszystkie klasy otrzymały wcześniej zadania, z których wywiązały się na piątkę. Maluchy z klas pierwszych z wielką precyzją pokolorowały godło Polski. Klasy drugie również stworzyły godło, ale z origami. Klasy trzecie wykonały kartkę świąteczną - "Dla Polski". Klasy IV - VI w formie graficznej złożyły Polsce życzenia. To nie koniec naszych obchodów. Aby godnie uczcić to święto, na początku każdej lekcji w klasach uczniowie przez kilka minut wysłuchiwali pieśni patriotycznych ze szkolnego radiowęzła.

 

W czasie przerw na korytarzach młodzież malowana była w barwy biało-czerwone. Obchody Święta Niepodległości połączyliśmy z dniem św. Marcina. Każda klasa przygotowała tradycyjne rogale, którymi wszyscy uczniowie mogli się poczęstować podczas przerw.

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem