snW dniu 7 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy obchody Święta Niepodległości. Wszystkie klasy otrzymały wcześniej zadania, z których wywiązały się na piątkę. Maluchy z klas pierwszych z wielką precyzją pokolorowały godło Polski. Klasy drugie również stworzyły godło, ale z origami. Klasy trzecie wykonały kartkę świąteczną - "Dla Polski". Klasy IV - VI w formie graficznej złożyły Polsce życzenia. To nie koniec naszych obchodów. Aby godnie uczcić to święto, na początku każdej lekcji w klasach uczniowie przez kilka minut wysłuchiwali pieśni patriotycznych ze szkolnego radiowęzła.

W czasie przerw na korytarzach młodzież malowana była w barwy biało-czerwone. Obchody Święta Niepodległości połączyliśmy z dniem św. Marcina. Każda klasa przygotowała tradycyjne rogale, którymi wszyscy uczniowie mogli się poczęstować podczas przerw.