Aktualności

Można z okazji świąt obdarować rodziców własnoręcznie zrobioną laurką czy inną ręcznie wykonaną pracą i sprawić im tym prezentem wielką radość. A można inaczej. Uczniowie klas  1b i 3a  przygotowali  dla swoich rodziców nietypową niespodziankę:  nagrali  w studio nagrań  Centrum Kultury  eSTeDe  świąteczne teledyski -  klasa 3a „Tańczącą choinkę”, natomiast  klasa 1b -  „Kochany Mikołaju”.  Wizyta w studio nagrań, możliwość obserwowania pracy realizatora dźwięku, oraz współpraca z operatorem i reżyserem teledysku były nowym doświadczeniem dla uczniów obu klas, a także dla ich wychowawczyń. Trzeba było nie tylko pokonać tremę, ładnie zaśpiewać, ale także wykazać się umiejętnością czekania na swoją kolej, cierpliwością w kilkukrotnym nieraz powtarzaniu nieczysto brzmiących fragmentów piosenki – a to wszystko po to, by sprawić przyjemność bliskim. Przygoda przeżyta w studiu była niepowtarzalna, a doznane przeżycia i niezwykłe wrażenia zostaną na długo w pamięci dzieci i … na płycie. Teledyski będą wkrótce do obejrzenia na naszej stronie.  (Autografy rozdajemy na dużej przerwie ;-))

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem