Aktualności

jedynkiW czwartek 11.12.2014 b.r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia „Choinki Jedynki”. Akcję wsparło m.in. Nadleśnictwo Gniezno, gdyż trudno sobie wyobrazić drzewko bez Lasów Państwowych. Gnieźnieńscy Leśnicy podzielili się z nami swoją wiedzą, a także przygotowali wiele atrakcji i konkursów z nagrodami. Wszyscy uczniowie otrzymali również specjalne odblaskowe opaski oraz pomarańczowe chorągiewki wspierające akcję.

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem