Aktualności

lubowoDnia 17 grudnia 2014 r. klasy 1a i 1c pojechały na wycieczkę do Ekologicznego Gospodarstwa Rolnego "Kózka" w Łubowie. Zostaliśmy tam zapoznani ze zwyczajami i tradycją świąt Bożego Narodzenia w Wielkopolsce. W świątecznie udekorowanym pomieszczeniu wykonywaliśmy ozdoby choinkowe - aniołki z sianka i materiałów papierniczych. Aniołki udały się znakomicie i będą ozdobą na naszych choinkach w domach. Później zwiedziliśmy gospodarstwo, w którym najbardziej podobały się nam oczywiście... kózki!

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem