Aktualności

piernikZamiast tradycyjnych kartek świątecznych, uczniowie klasy 2A  wykonywali kartki z piernikowym serduszkiem. Najlepiej, gdy były one domowego wypieku. Podczas pracy w sali unosił się zapach  goździków, cynamonu i przypraw korzennych. Do sztywnej kartki uczniowie przywiązywali piernikowe serduszka i ozdabiali świątecznymi kokardkami. Pod koniec swojej pracy, każdy pisał samodzielnie lub przyklejał świąteczne życzenia. Wszyscy stwierdzili, iż jest to wdzięczny sposób na rozgrzanie serc swoich bliskich w zimowe dni. Najważniejsze by trafiły one pod wskazany adres, czyli prosto do serca. 

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem