Aktualności

piernik2Pierniki, cynamon, imbir, kardamon, miód, to słowa, które każdy uczeń 1 b zna, umie już  przeczytać, a nawet   napisać.  Polewa, lukier i posypka to także słowa dobrze znane tym pierwszakom. Ponadto wiedzą oni  jak ich użyć, by zmienić zwykły piernik w dzieło sztuki. Kulinarnej. Pierniki upiekła dla I b mama Kuby - Pani  Teresa Jankowiak i pod jej okiem zostały ozdobione.

Ich żywot niestety był krótki, zostały nam po nich tylko zdjęcia. Mniam.

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem