malioW naszej szkole odbywają się zajęcia kółka „Mali odkrywcy”. Uczestniczą w nich uczniowie klas I-III. Są to zajęcia, gdzie poprzez eksperymenty dzieci w interesujący sposób odkrywają świat fizyki  i chemii. Dowiadują się dlaczego coś się dzieje. Wykonywane samodzielnie doświadczenia rozbudzają chęć odkrywania tajemnic, zdobywania wiedzy i poznawania świata. Dzieci badają przyczyny zachowań się różnych ciał i substancji. Ze swoich obserwacji i zdobytych wiadomości wyciągają wnioski. Zajęcia te sprawiają uczniom wiele radości, gdyż jest to świetna zabawa połączona z nauką. Na takich zajęciach nikt się nie nudzi!