Aktualności

waste

WP 000739Korzystając  z ładnej, wrześniowej  pogody uczniowie klas 2A i 2B wraz z rodzicami wybrali się do Gospodarstwa Agroturystycznego "Kózka" w Łubowie. Podczas pobytu na wsi dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych związanych z jesiennymi pracami w polu: ’’wykopki dawniej i dziś’’ oraz "warzywa okopowe". Uczniowie poznali narzędzia potrzebne przy wybieraniu ziemniaków (dawniej), a następnie samodzielnie wykopywali ziemniaki przy użyciu motyki. Druga grupa dzieci brała udział w lekcji p.t. "Warzywa okopowe". W dalszej części zajęć dzieci pracowały w zespołach przy wybieraniu ziemniaków za traktorem.

 

 Było przy tym wiele radości. Po zakończonej pracy gospodarze przygotowali ognisko z pieczonymi ziemniakami i gzikiem. Podsumowaniem zajęć był konkurs na "najciekawszego ziemniaka". Dziewczynki mogły wykazać się pomysłami na  potrawy z ziemniaków.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem