Aktualności

Nasza szkoła  została beneficjentem Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), w ramach którego nauczyciele, w latach 2016-2018 wezmą udział w projekcie„Mobilność kadry edukacji szkolnej”realizowanego przez FRSEw ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Na realizację działań projektowych otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 22 509 euro.

W wyniku  przeprowadzonej rekrutacji do udziału w projekcie zakwalifikowały się:

 • Pani Marta Nowak
 • Pani Małgorzat Jóskowiak-Reszko
 • Pani Agnieszka Sobstyl
 • Pani Agnieszka Lisiecka
 • Pani Magdalena Dutkiewicz
 • Pani Elżbieta Zacholska
 • Pani Izabela Maćkowiak
 • Pani Agnieszka Konarkowska
 • Pani Ewa Święcicka

 

Listę rezerwową tworzą w kolejności:

 • Pani Katarzyna Konieczka
 • Pani Izabela Koitka
 • Pani Aleksandra Witczak
 • Pani Paulina Borkowska
 

Udział dziewięciu nauczycieli w projekcie wpisuje się w Europejski Plan Rozwoju Szkoły, który zakłada podniesienie  jakości pracy szkoły poprzez wzmocnienie  kompetencji językowych nauczycieli i uczniów, wykorzystanie TIK w procesie dydaktycznym, poszerzenie współpracy międzynarodowej poprzez platformę eTwinning.
Projekt zatytułowaliśmy "
Nowe kompetencje nauczycieli motorem rozwoju szkoły". Jego realizację rozpoczęliśmy od kursów językowych przygotowujących nauczycieli do wyjazdu zagranicznego. Pracujemy w dwóch grupach, w zależności od stopnia zaawansowania umiejętności językowych. Kolejnym etapem będą kursy językowe na Malcie w okresie wakacyjnym. Zdobyte umiejętności i doświadczenia przekażemy innym nauczycielom, uczniom i rodzicom. 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem