Aktualności

waste

2.06.2017 r. odbyła się wycieczka klas: 2b i 2e do „Nenufar Club” w Kościanie. Dzieci wzięły udział w programie „Z piratami dookoła świata”. Uczestnicy zostali przywitani przez pirata. Ubrani w kamizelki asekuracyjne wsiedli na tratwę, by rozpocząć podróż w poszukiwaniu zaginionego skarbu. Dzieci odnalazły pierwsze wskazówki, które doprowadziły je do Europy – tam nastąpiło pasowanie na pirata. Rodzina piracka przemieściła się do Egiptu, gdzie poznała wynalazki Egipcjan i uczyła się czytać hieroglify. Kolejne wskazówki doprowadziły uczestników wycieczki do Wioski Indiańskiej – tu poznali legendy indiańskie, tańczyli wokół Totemu taniec przyjaźni i zgody. W końcu skarb został odnaleziony, a przygodę zakończyło ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Było super! Ahoj przygodo!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem