Aktualności

waste

09 czerwca obchodzony jest Dzień Pustej Klasy. My również przyłączyliśmy się do tej akcji i świętowaliśmy ten dzień poza murami szkoły. Najpierw byliśmy na wyspie weneckiej, gdzie mieliśmy lekcję o historii Polski – jak to żyło się 1000 lat temu. Zobaczyliśmy, dotknęliśmy, poczuliśmy dawne życie. Już wiemy czym zajmowali się ludzie w dawnych czasach, co robili, jak żyli i bawili się.  Po powrocie do szkoły mieliśmy chwilę na odpoczynek i zabawę na boisku szkolnym.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem