Aktualności

W dniu 22 września uczniowie klasy 4a i 5b spotkali się z Panem Rafałem Grotowskim ,olimpijczykiem z Sydney, wielokrotnym mistrzem Polski, laureatem tytułu najskuteczniejszego strzelca oraz Sportowca Roku, zawodnika Pocztowca Poznań, wieloletniego trenera dzieci i młodzieży w hokeja na trawie. Nasz gość ciekawie opowiedział o swojej dziedzinie sportu, opowiedział o sprzęcie używanym do gry, pokazał sposoby prowadzenia piłki, objaśnił  zasady gry. Uczniowie mogli również zapoznać się z ekwipunkiem bramkarza oraz wzięli udział w części praktycznej zajęć- nauczyli się jak należy trzymać laskę hokejową, jak wygląda sposób wykonania strzału na bramkę. Za przybliżenie nam wiedzy na temat hokeja na trawie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

godlorp 

 

rodo

power300

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem