Aktualności

waste

Dnia  17 października na hali przy ul.Paczkowskiego została przeprowadzona lekcja pokazowa z piłki ręcznej dla klasy 4b, 4c i 4d w ramach „małych spotkań z wielkim sportem”. Zajęcia były prowadzone przez p. Dawida Stachowiaka – trenera Akademii Szczypiorniaka Gniezno. Uczniowie uzyskali wiele ciekawych informacji, które dotyczą piłki ręcznej, poznali ogólne zasady treningu i przepisów gry oraz  uczestniczyli w zajęciach praktycznych przeprowadzonych przez trenera.

Wierzymy, że poprzez tego typu zajęcia wielu zainteresuje się bardziej tą dyscypliną sportu i być może będzie uczestniczyć w cyklicznych zajęciach prowadzonych w Akademii Szczypiorniaka.

Za udane i owocne przeprowadzenie zajęć SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem