Dnia  17 października na hali przy ul.Paczkowskiego została przeprowadzona lekcja pokazowa z piłki ręcznej dla klasy 4b, 4c i 4d w ramach „małych spotkań z wielkim sportem”. Zajęcia były prowadzone przez p. Dawida Stachowiaka – trenera Akademii Szczypiorniaka Gniezno. Uczniowie uzyskali wiele ciekawych informacji, które dotyczą piłki ręcznej, poznali ogólne zasady treningu i przepisów gry oraz  uczestniczyli w zajęciach praktycznych przeprowadzonych przez trenera.

Wierzymy, że poprzez tego typu zajęcia wielu zainteresuje się bardziej tą dyscypliną sportu i być może będzie uczestniczyć w cyklicznych zajęciach prowadzonych w Akademii Szczypiorniaka.

Za udane i owocne przeprowadzenie zajęć SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.