Aktualności

waste

W dniu 19 października 2017 roku w hali Szkoły Podstawowej Nr 12 rozegrane zostały półfinały w piłce nożnej halowej (futsalu). Do zawodów zgłosiły się wszystkie szkoły podstawowe z terenu Gniezna. Nasi piłkarze zostali rozlosowani i przypisani do grupy B w której wyniki wyglądały następująco:

SP 6 – SP Prymus             3:2

SP 6 – SP 9                      2:1

SP 6 – SP 5                      3:1

SP 6 – SP 12 II                 1:3

 

Dzięki  trzem zwycięstwom i jednej porażce zajęliśmy drugie miejsce w grupie i awansowaliśmy do finału tych rozgrywek, które również odbyły się w hali SP 12  24 października 2017 roku. W tym dniu musieliśmy uznać wyższość szych rywali gdyż na początek finałów zostaliśmy pokonani przez SP 12 I 5:0, a w meczu o trzecie miejsce zostaliśmy pokonani lecz dopiero w karnych (w meczu 2:2) przez SP 8.

Pomimo pechowego 4 miejsca  i tak dla naszych chłopców jest to duży sukces. Ogromne podziękowania za wole walki, chęci i zaangażowanie w grę należą się dla: Macieja Rajskiego, Maksymiliana Kuszaka, Jakuba Reszela, Macieja Kurowskiego, Patryka Śniegowskiego, Igora Stachowiaka, Jakuba Kubickiego i Mateusza Jakubowskiego.

Drużynę przygotowali do zawodów i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Jarosław Glinkowski i Tomasz Ostrowski.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem