Aktualności

waste

18 października br. w ramach projektu „Poznajemy zawody naszych rodziców” pani Lidia Kowalewska – mama Maksymiliana -  zaprosiła naszą klasę 3e do Castoramy. Na miejscu czekali już na nas: pani Agnieszka i pan Andrzej, którzy poprowadzili warsztaty zwane „Majsterkowo”. Każdy z nas otrzymał cztery listewki, młotek i gwoździe – zaczęło się prawdziwe majsterkowanie! Powstały ramki, które następnie przyozdobiliśmy – każdy w swoim stylu. Pracownicy Castoramy pochwalili naszą klasę za samodzielność i kreatywność oraz wręczyli  wszystkim uczestnikom dyplomy i upominki. Warto było wziąć udział w „Majsterkowie”- polecamy wszystkim!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem