Aktualności

waste

W auli Miejskiego Ośrodka Kultury Gnieźnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Podstawowych w szachach. Rozegrano turniej pomiędzy czteroosobowymi zespołami, tempem po 15 minut na partię dla zawodnika.  Na starcie stanęło 8 zespołów. Na drugim miejscu uplasował się zespół naszej szkoły w składzie: Łukasz Orczykowski, Lena Frąckowiak, Karol Szeszycki, Anna Oszutowska. Drużyna reprezentować będzie nasz powiat w listopadowym finale wojewódzkim.  

Turniej sędziował Emil Wiśniewski. 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem