Aktualności

Uczniowie udali się do teatru na spektakl „Gniazdo” w zabawnej, współczesnej wersji, którą reżyserowała Agnieszka Mielcarek. Dzieci doskonale znają legendę o trzech dzielnych braciach Lechu, Czechu i Rusie, orle białym, złym królu Popielu i szlachetnej Wandzie, co nie chciała Niemca. Spektakl pozwolił odpowiedzieć na pytanie „kto ty jesteś”? oraz wyjaśnił, że bycie Polakiem oznacza bycie dobrym człowiekiem.

Po spektaklu zwiedziliśmy kulisy teatru, scenę, spotkaliśmy się z aktorami.

„Nigdy w pamięci mej się nie zatrze,

Wizyta w gnieźnieńskim teatrze,

Było odświętnie i uroczyście i tak świetliście”.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem