Aktualności

waste

W  naszej szkole zakończył się konkurs dla uczniów klas pierwszych „Noszę odblask- jestem bezpieczny”. Zadaniem uczniów było wymyślenie i stworzenie odblasku, co miało na celu utrwalenie wiedzy z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach, a przede wszystkim uświadomienie jak ważne jest noszenie odblasku. Uczniowie klas pierwszych mieli również okazję spotkać się z panią policjantką z Komedy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Tematem spotkania było pogłębienie wiedzy dotyczącej  bezpieczeństwa w szkole, w domu i na ulicy. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali rad i wskazówek zaproszonego gościa, co niewątpliwie  przyczyniło się do aktywnego udziału w konkursie plastycznym.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

1 miejsce Agata Kiełczewska

2 miejsce Lena Borzykowska

3 miejsce  Antoni Mastek

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnego udziału.

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem