Aktualności

waste

Kamiennego anioła pochylona głowa,
Szarość nieba i ogni drganie,(…)
Zapach palonych zniczy i liści wilgotnych,
Powiew zimnego listopada …

                                       A. Tiliander

Dzień po „Zaduszkach”, 3 listopada klasa 4b wybrała się na sentymentalny spacer na pobliski cmentarz. Już nie było świątecznego zgiełku, ale wielu ludzi spacerowało pośród grobów, w tym i my. Między posągami aniołów odnaleźliśmy trochę zadumy. Próbowaliśmy odczytać z napisów na nagrobkach żywe historie osób, które już odeszły. Wczytywaliśmy się w ciekawe cytaty, oglądaliśmy medaliony. Szukaliśmy też najstarszych nagrobków na cmentarzu a znaleźliśmy... mogiły Powstańców Wielkopolskich. Była to ciekawa i pouczająca wycieczka. 

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem