Aktualności

waste

 

Szpak Fryderyk - to historia bardzo na czasie. Spektakl dotyka problemu tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Oboje - mieszkańcy  jednego domu, którego Pan Kowalski jest właścicielem. Nigdy nie darzyli siebie sympatią. Pani uważała sąsiada za sknerusa, a Pan sąsiad za bałaganiarza. Wydawało nam się, że wiele ich różni. Jednak, tak naprawdę, wiele ich łączyło, zgodnie z przysłowiem -„Kto się czubi, ten się lubi”. Sąsiadka hoduje szczury w piwnicy, a Pan Kowalski - zafascynowany jest ptakami. Jednak trudno im się porozumieć. Pewnego dnia  zaczynają  rozmawiać jak zwykle, ale rozmowa potoczyła się zupełnie inaczej… Połączy ich niezwykłe wydarzenie - szczury sąsiadki, zaopiekują się chorym, uwięzionym szpakiem. Właśnie dzięki  zwierzętom  narodzi się między nimi przyjaźń. Sąsiedzi polubili się i inaczej spojrzeli  na nielubiane  wcześniej zwierzęta.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem