Aktualności

waste

Klasa 2A wybrała się na warsztaty do Muzeum PPP w Gnieźnie. Tematem zajęć był średniowieczny gród w Gnieźnie. A czemu by nie wykonać jej samodzielnie? Praca z modelami przestrzennymi nie tylko rozwija zdolności manualne, ale uczy współpracować w grupie! Dowiedzieliśmy się co to gród, podgrodzia, kto mieszkał w palatium? Nasze wykonane prace zabraliśmy do szkoły.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem