Aktualności

waste

W dniu 21.11.2017 klasa 2a 3 d spotkała się z Panią Joanną Szymczak-Imbierowicz,  właścicielką Studia Tańca i Ruchu  "Euforia". Pani Joanna to osoba bardzo związana z różnymi formami tańca, przez wiele lat była  czynną zawodniczką turniejową,  uczestniczką konkursów tanecznych, turniejów tańca; z zespołem " Ekspresja"  brała udział w konkursach  tanecznych, w  zawodach  krajowych i międzynarodowych. Pani Joanna specjalizuje się w następujących formach tańca:  taniec nowoczesny, taniec towarzyski, hip-hop , balet, akrobatyka oraz różne formy fittnesu. Dzieci z klasy 2 i 3  w trakcie zajęć z naszym gościem zapoznały się z tańcem nowoczesnym, początek zajęć  rozpoczęto rozgrzewka przy muzyce, następnie dzieci zaznajomiły się z  elementami układów tanecznych przy hitach muzyki pop. Pod koniec zajęć uczniowie wraz z prowadzącą zajęcia Panią Joanną wykonali złożony  układ taneczny. Dziękujemy pani Joannie Szymczak-Imbierowicz  za poświęcony czas, życzliwość i  uśmiech na twarzy. Bardzo dziękujemy!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem