29 listopada w klasie 2A odbyły się Andrzejki.  A  jeśli  Andrzejki  – to zabawa wróżby. Wszystko z przymrużeniem  oka. Zabawy i wróżby andrzejkowe maja niepowtarzalny klimat. Ciekawe wróżby przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek uczniowie z  klasy 5A-Magda,Janek,Iga ,Asia, Julka. Dla dzieci rodzice przygotowali smakowite przekąski i napoje. Serdecznie  dziękuję Pani Monice za  pomoc podczas zabawy i ciekawe pomysły. Pozostałym Rodzicom dziękuję za pyszne babeczki z wróżbami i inne smakołyki.

A jak się bawiliśmy? Zobaczcie