Aktualności

waste

29 listopada w klasie 2A odbyły się Andrzejki.  A  jeśli  Andrzejki  – to zabawa wróżby. Wszystko z przymrużeniem  oka. Zabawy i wróżby andrzejkowe maja niepowtarzalny klimat. Ciekawe wróżby przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek uczniowie z  klasy 5A-Magda,Janek,Iga ,Asia, Julka. Dla dzieci rodzice przygotowali smakowite przekąski i napoje. Serdecznie  dziękuję Pani Monice za  pomoc podczas zabawy i ciekawe pomysły. Pozostałym Rodzicom dziękuję za pyszne babeczki z wróżbami i inne smakołyki.

A jak się bawiliśmy? Zobaczcie

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem