Aktualności
28 listopada klasa 1a udała się na warsztaty plastyczne do Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Przywitała nas bardzo miła pani. Tematem naszych zajęć było wykonanie w dowolnej technice kartki bożonarodzeniowej.
Najpierw dowiedzieliśmy się jak wyglądały kiedyś kartki, jakie życzenia się na nich wypisywało. Dużym zaskoczeniem było dla nas to, że słowo -"pocztówka" wymyślił patron naszej szkoły - Henryk Sienkiewicz.
Potem wszyscy z zapałem zabrali się do pracy. Efekty były imponujące - kartki naprawdę były piękne!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem