Aktualności

waste

W dniu 7 grudnia 2017 roku zostały zorganizowane „MIKOŁAJKI NA SPORTOWO” dla KLAS IV-VII Szkoły Podstawowej Nr 6 w Gnieźnie. Miejscem zawodów była hala sportowa GOSiR przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

Zawody przeprowadzone zostały w formie wyścigów rzędów. Drużyna reprezentująca dana klasę składała się z 10 zawodników, w tym z 5 dziewczyn i 5 chłopców dodatkowo każdy startujący zawodnik musiał posiadać atrybut Mikołaja czyli jego czerwoną czapkę. Konkurencji było osiem, w których trzeba było wykazać się dużą sprawnością fizyczną, czego zawodnikom na pewno nie brakowało. Większość konkurencji nawiązywało do czynności wykonywanych przez Mikołaja, między innymi bieg z piłką w worku lub wymiana piłki z worka. Dużo emocji dostarczyły inne konkurencje takie jak: skoki w workach czy też prowadzenie piłki kijem do unihoka oraz niesienie piłki tenisowej na rakietce od tenisa stołowego.

Uczniowie którzy nie startowali w konkurencjach sportowych głośno i w różnoraki sposób dopingowali swoich kolegów i koleżanki.

Po zakończonych konkurencjach sportowych nastąpiło podsumowanie zawodów, wyłonienie zwycięzców, wręczenie dyplomów i słodkich upominków dla każdego.

Najlepszymi Małymi Mikołajami wśród klas IV została:

 1. Klasa IV B
 2. Klasa IV A
 3. Klasa IV D
 4. Klasa IV C

W klasach V zwyciężyła:

 1. Klasa V C
 2. Klasa V D
 3. Klasa V A
 4. Klasa V B

Klasy VI i VII rywalizowały razem i tu okazała się bezkonkurencyjna:

 1. Klasa VI A
 2. Klasa VII A
 3. Klasa VII B
 4. Klasa VI B

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem