Aktualności

waste

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony jest 5 grudnia. To święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1985 roku. Z okazji tego święta w naszej szkole odbył się konkurs literacki pt. „Każdy może pomagać!” dla klas 4-7 oraz dla wszystkich klas - konkursy na „Najciekawszą gazetkę” i „Najciekawsze hasło” propagujące idee wolontariatu.

Najlepsze opowiadania pt. „Każdy może pomagać!” napisali:

- Mateusz Kopała z kl. 4 d,

- Szymon Jankowski z kl. 6 b,

- Julia Żygulska z klasy 4 c.

 

Komisja konkursowa oceniała także gazetki ścienne. Wiele z nich było ciekawie zaprojektowanych i estetycznie wykonanych, dlatego zadanie jury było wyjątkowo trudne. Największe uznanie wśród oceniających zdobyły te prace, które odzwierciedlały rzeczywiste działanie zespołów klasowych na rzecz innych. Oto lista nagrodzonych gazetek:

klasy 1-3

- pierwsze miejsce kl. 2 a,

- drugie miejsce kl. 1 a,

- trzecie miejsce kl. 3 e;

klasy 4-7

- pierwsze miejsce kl. 6 a,

- drugie miejsce kl. 5 b,

- trzecie miejsce klasa 5 a.

 

Z kolei lista nagrodzonych zespołów za „Najciekawsze hasło” przedstawia się następująco:

klasy 1-3

-pierwsze miejsce kl. 1 b,

- drugie miejsce kl. 3 d,

- trzecie miejsce kl. 3 e;

klasy 4-7

- pierwsze miejsce kl. 7 a,

- drugie miejsce kl.  5 b oraz kl. 6 a,

- trzecie miejsce kl. 4 a.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za zaangażowanie, a wychowawcom za pomoc przy realizacji zadań. Mamy nadzieję, że wielu uczniów będzie w przyszłości działało w szeregach wolontariuszy, pamiętając m. in. o hasłach: „Serca dobre mamy i chętnie pomagamy”, „Pomagając innym, pomagasz i sobie”, „Nikt nie może zrobić wszystkiego, ale wszyscy mogą zrobić coś”.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem