Uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do konkursu plastycznego ogłoszonego przez Urząd Miasta w Gnieźnie pt. „Zaprojektuj oficjalną kartkę Bożonarodzeniową miasta Gniezna”. Ze Szkoły Podstawowej Nr 6 wpłynęło 17 prac. Pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Kuszak z klasy 2, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Doberschütz – klasa 1b, a wyróżnienie otrzymała Antonina Kasprzyk - klasa 2.

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody laureatom zostały wręczone 6 grudnia br. podczas oficjalnego otwarcia bożonarodzeniowego jarmarku na Rynku gnieźnieńskim przez p. Prezydenta Tomasza Budasza, a zwyciężczyni konkursu Magda Kuszak zapaliła iluminację na świątecznej choince.

Więcej informacji o konkursie