Aktualności

W Tłusty Czwartek po zjedzeniu przepysznych pączków klasa 1a pojechała na zajęcia warsztatowe do Castoramy. Nikt z nas nie wiedział co będzie naszym zadaniem do wykonania. Była to dla nas niespodzianka. A okazało się, że zadanie jest ciekawe, ale i dosyć trudne. Szczególnie dziewczynki nie były pewne czy sobie poradzą. Musieliśmy wykonać z wielu drewnianych części ciężarówkę. Pomagali nam prowadzący zajęcia. Trzeba było używać młotka, przybijać gwoździe, sklejać poszczególne części i prawidłowo je łączyć. Okazało się jednak, że samochody wyszły nam wszystkim wspaniałe. Były to bardzo ciekawe zajęcia.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem