Aktualności

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, tyle zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla naszych problemów. Wizyta w szkole inspirowała naszych gości do tego, co już za nami. Była też świetną okazją do obejrzenia swoich wnucząt we wspólnocie szkolnej.  „Jak to z Dniem Dziadka i Babci było… ” to temat zajęć otwartych, które odbyły się w klasie 2a. Dzieci z niecierpliwością czekały na moment przybycia swoich dziadków. Spotkanie rozpoczęło się od zabawy rytmiczno-ruchowej na puzzlach. Dalej dzieci miały opowiedzieć, co wiedzą o swoich Dziadkach i Babciach (zabawa), w jaki sposób spędzają u Nich czas? ,w czym mogą pomóc? Dalsza część zajęć, to praca w grupach. Po zajęciach dzieci zaprosiły swoich gości na program słowno-muzyczny. Dziadkowie mogli zobaczyć swoje wnuki nie tylko w roli uczniów, ale także jako aktorów, piosenkarzy i tancerzy. Był to czas wspomnień, wzruszeń, ale też wspólnej zabawy. Na zakończenie przyszedł czas na mały poczęstunek. Rodzice wraz z dziećmi zaprosili Dziadków i Babcie do szkolnej kawiarenki. Dziękujemy naszym Dziadkom i Babciom za przybycie i przemiłą atmosferę, a Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego spotkania.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem