Aktualności

„Mistrz pięknego pisania”- taki tytuł przyświecał konkursowi, który odbył się 06.02.2018 r.  w murach naszej szkoły. Celem konkursu było wyłonienie „Mistrza pięknego pisania” na poziomie klas pierwszych oraz rozpowszechnienie wśród uczniów sztuki pięknego i poprawnego stylu pisania. W konkursie wzięło udział 11 uczniów klas pierwszych. Zadanie uczestników polegało na przepisaniu tekstu zgodnie z zasadami kaligrafii. Komisja oceniając uwzględniała bezbłędność zapisu, prawidłowe łączenie liter, brak poprawek i skreśleń.

Uczniowie nagrodzeni w konkursie:

1 miejsce Hanna Alwin- klasa 1b

2 miejsce Maja Witek – klasa 1a

3 miejsce Julia Konieczna- klasa 1b

Wyróżnienie: Natalia Doberschütz klasa 1b

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem