Aktualności

W ramach promowania zdrowego stylu życia dnia 01.03.2018 r. klasa 1 b uczestniczyła w warsztatach nt. Zdrowego żywienia organizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Gnieźnie. Uczniowie tejże szkoły wraz z nauczycielami przygotowali dla nas prezentacje z zakresu zasad zdrowego odżywiania. Zdobytą wiedzę mogliśmy wykorzystać w praktyce przygotowując pod okiem ekspertów zdrową pizzę. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z uśmiechem na twarzy pożegnaliśmy organizatorów mając nadzieję ze jeszcze raz będziemy mogli skorzystać z zaproszenia. Dziękujemy.

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem