Aktualności

13 marca klasy pierwsze pojechały do Poznania. Najpierw udaliśmy się do Teatru Animacji. Oglądaliśmy spektakl - “O diabełku Widełku”. Opowiadał on o niezwykłym uczuciu dziwnej pary – Diabełka Widełka i Anieliczki Filutki.

Satyryczny obraz Nieba i Piekła, dwóch rodzin – diabelskiej i anielskiej skonstruowany został z dużym poczuciem humoru. Spektakl ten uczył również tolerancji wobec różnych przekonań i poglądów.
 
Po spektaklu czekała nas niespodzianka, a mianowicie udaliśmy się za kulisy teatralne. 1a – oprowadzał aktor wcielający się w rolę diabła, a 1b – w rolę anioła. Aktorzy opowiedzieli nam o swojej pracy, obejrzeliśmy różne lalki, marionetki i kukiełki. Było to dla nas bardzo ciekawe doświadczenie.
Po wizycie w teatrze poszliśmy do Muzeum Narodowego. Większość z nas była tu po raz pierwszy. Naszym przewodnim tematem był pejzaż. Oprowadzające nas panie, pokazały nam i omówiły wiele obrazów przedstawiających piękne pejzaże. Potem sami przystąpiliśmy do pracy. Każdy z nas namalował dowolny pejzaż.
Wycieczka wiele nas nauczyła, była bardzo ciekawa. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.
 
 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem