Aktualności

20 marca - W ramach akcji MAŁE SPOTKANIA Z WIELKIM SPORTEM uczniowie klasy 6 A SP6 Gniezno zaprosiło p. Jarka Łabusa - pierwszego Polaka uczestniczącego w IRON MANIE na Hawajach, triathlonistę, uczestnika wielu maratonów, organizatora cyklicznych Zawodów Błękitna Wstęga oraz zawodów triathlonowych, sędziego pływackiego oraz trenera I kl, sympatyka sportu i wieloletniego pedagoga współpracującego z młodzieżą . Za lekcję o triathlonie, trening praktyczny, życzliwość i i uśmiech na twarzy- BARDZO DZIĘKUJEMY

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem