Aktualności

waste

23 i 24 marca 2018 roku uczniowie SP6 brali udział w Mistrzostwach Gniezna i Powiatu w Pływaniu Szkól Podstawowych. Reprezentacja SP6 była liczna-ok 50 uczniów z klas I-VII reprezentowało szkołę w zmaganiach sportowych. Uczniowie stratowali w poszczególnych kategoriach - klasy I-II, styl dowolny i grzbietowy, klasy III-IV - styl dowolny, grzbietowy, klasyczny i motylkowy, klasy V-VI i VII startowały w stylu klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym. Dodatkowo startowaliśmy w pływaniu sposobem zmiennym na dystansie 100 m - 4 znanymi stylami w kat open. Uczniowie zdobyli łącznie 21 medali - w tym - 6 złotych, 8 srebrnych 7 brązowych, ponadto wielu reprezentantów naszej szkoły, którzy nie zajęli miejsca na podium, osiągnęli wysokie rezultaty zajmując 4 i 5, 6 miejsca, pobijając swoje rekordy życiowe. Wszystkim wspaniałym zawodnikom reprezentującym naszą szkołę serdecznie dziękuję.

Paulina Kaczmarek

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem