Aktualności

23 i 24 marca 2018 roku uczniowie SP6 brali udział w Mistrzostwach Gniezna i Powiatu w Pływaniu Szkól Podstawowych. Reprezentacja SP6 była liczna-ok 50 uczniów z klas I-VII reprezentowało szkołę w zmaganiach sportowych. Uczniowie stratowali w poszczególnych kategoriach - klasy I-II, styl dowolny i grzbietowy, klasy III-IV - styl dowolny, grzbietowy, klasyczny i motylkowy, klasy V-VI i VII startowały w stylu klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym. Dodatkowo startowaliśmy w pływaniu sposobem zmiennym na dystansie 100 m - 4 znanymi stylami w kat open. Uczniowie zdobyli łącznie 21 medali - w tym - 6 złotych, 8 srebrnych 7 brązowych, ponadto wielu reprezentantów naszej szkoły, którzy nie zajęli miejsca na podium, osiągnęli wysokie rezultaty zajmując 4 i 5, 6 miejsca, pobijając swoje rekordy życiowe. Wszystkim wspaniałym zawodnikom reprezentującym naszą szkołę serdecznie dziękuję.

Paulina Kaczmarek

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem