Aktualności

waste

28 marca wybraliśmy się do schroniska do zwierząt, które mieści się na ulicy Kawiary. Powody były dwa - pierwszy - niedawno skończyliśmy czytać lekturę "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" a drugi, aby zanieść świąteczny prezent dla podopiecznych.
Kacper i Mika to pieski, które nas oprowadzały i dały się wygłaskać. Pan przewodnik opowiedział historię zwierzaków, które tu odnalazły spokój  i czekają na swoich właścicieli. To była bardzo pouczająca wyprawa, dzięki której uczymy się wrażliwości i zrozumienia.
 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem