Aktualności

We wtorek, 10 kwietnia 2018 r., w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się IX Przegląd Teatrów Szkolnych. W przeglądzie wzięło udział 5 szkół. Nasi uczniowie z klasy 7 b, 6a i 3a przygotowali przedstawienie kukiełkowe pt: „Calineczka”. Nie lada sztuką było, tym razem, wcielić się w kukiełkowego bohatera. Poruszać się i tańczyć tak, aby zaciekawić widzów. Po wielu próbach udało się!

Naszym aktorom z kółka teatralnego „Tęcza”- Joannie Jamroz, Oliwii Górnej, Zofii Lorek, Oldze i Lenie Kokotowskiej, Zofii Pechowiak, Martynie Zielińskiej, Zofii Kozłowskiej, Kindze Giętkowskiej, Marcinowi Biernaczyk i Tomaszowi Stawskiemu serdecznie gratulujemy!

 

https://animoto.com/play/voNPiYkSZsarbySXS3u1Tg

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem