Aktualności
Kolejną obowiązkową lekturą w naszej klasie była "Karolcia"- książka miła i przyjemna, którą z radością wszyscy przeczytali. A żeby było jeszcze bardziej miło z testu, który zrobiła pani Marlena były naprawdę bardzo wysokie notowania. Nagrodą była wycieczka do laboratorium, gdzie mogliśmy wyczarować pachnące i śliczne mydełka. Zaraz po pierwszej lekcji wsiedliśmy w autobus i udaliśmy się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, w której to ciepło powitała nas pani Katarzyna Sobocińska - doktor chemii. Pani Kasia opowiedziała nam o składnikach do produkcji mydła, a potem zaczęły się czary. Roztopiona gliceryna w połączeniu z barwnikiem i zapachem w formach z silikonu dała wspaniałe efekty. Każdy wyczarował trzy różne mydełka, a potem pięknie je zapakował.
Bardzo pouczająca i ciekawa lekcja - dziękujemy, na pewno tu jeszcze wrócimy.
Marlena Oszutowska

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem