Aktualności

W piątek 11 maja odwiedziliśmy znaną nam już dr Katarzynę Sobocińską, którą poznaliśmy w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ulicy Wrzesińskiej. Dziś nasze zadanie polegało na stworzeniu pięknej biżuterii. Każdy otrzymał zestaw koralików, zawieszek oraz narzędzi i zaczęła się zabawa. Każdy wrócił z pięknie zapakowaną paczuszką i nowymi umiejętnościami.

Marlena Oszutowska

 

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem