Aktualności

Uczniowie klasy 3a wybrali się na poszukiwanie gnieźnieńskich królików. Przygotowali plan wycieczki, odszukali na mapie trasę, przygotowali historię królików. Odszukali aż 8 królików z 11. Były to: królik kolejarz, Powstaniec Wielkopolski, Szofer, Degustator, Murarz, Skryba, Napoleon, Medyk. Największe zainteresowanie wywołał Królik Murarz oraz korba królika Szofera, którą dawno temu uruchamiano samochody.

Swoje wrażenia i zdobyte informacje przedstawili za pomocą układania krótkich tekstów na padlecie.

 

Zrobione przy pomocy aplikacji Padlet

Natomiast ustne podsumowanie odbyło się za pomocą losowania królika w kole fortuny.

https://www.classtools.net/random-name-picker/76_m4Ac3f

Zachęcamy inne klasy do obejrzenia gnieźnieńskich rzeźb!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem