Aktualności

waste

Uczniowie klasy 3a wybrali się na poszukiwanie gnieźnieńskich królików. Przygotowali plan wycieczki, odszukali na mapie trasę, przygotowali historię królików. Odszukali aż 8 królików z 11. Były to: królik kolejarz, Powstaniec Wielkopolski, Szofer, Degustator, Murarz, Skryba, Napoleon, Medyk. Największe zainteresowanie wywołał Królik Murarz oraz korba królika Szofera, którą dawno temu uruchamiano samochody.

Swoje wrażenia i zdobyte informacje przedstawili za pomocą układania krótkich tekstów na padlecie.

 

Zrobione przy pomocy aplikacji Padlet

Natomiast ustne podsumowanie odbyło się za pomocą losowania królika w kole fortuny.

https://www.classtools.net/random-name-picker/76_m4Ac3f

Zachęcamy inne klasy do obejrzenia gnieźnieńskich rzeźb!

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem