Aktualności

waste

ue

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z nauczycielami, uczestnikami projektu „Nowe kompetencje nauczycieli motorem rozwoju szkoły” oraz z naszymi uczniami, którzy brali udział w kursie językowym na Malcie. Wywiad można usłyszeć w Radio Gniezno w czwartek 24 maja po godzinie 11.00 (powtórka po godz. 19.00).

 

Artykuł w "Przemianach na Szlaku Piastowskim" 

 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem