Aktualności

We wtorek, 8 maja, z okazji Święta Patrona odbył się konkurs wiedzy na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza. Były także prezentowane scenki do wybranego utworu Sienkiewicza, rozstrzygnięto również konkurs plastyczny.

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich konkurencji.

„Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”

I miejsce – kl. 7 b

II miejsce – kl. 5 b

III miejsce – kl. 5 a

 

„Najciekawsza scenka do wybranego utworu Henryka Sienkiewicza”

I miejsce – kl. 4 d

II miejsce – kl. 5 a

III miejsce – kl. 7 b

 

„Praca plastyczna do wybranego utworu Henryka Sienkiewicza”

I miejsce – Gabriela Stawowa z kl. 7 b

II miejsce – Irmina Przybyszewska z kl. 5 b

III miejsce – Marika Składanowska z kl. 6 b

 

Zrobione przy pomocy aplikacji Padlet

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem