Aktualności

23 kwietnia to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to coroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa. Specjalnie z tej okazji uczniowie z naszej szkoły przygotowali kolaże zachęcające do czytania książek. Pojawiły się one na korytarzach szkoły a teraz można je obejrzeć na padlecie poniżej. Warto Czytać!

Zrobione przy pomocy aplikacji Padlet

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem