Aktualności

Dnia 11.06.2018 uczniowie klasy 5 a  w ramach MAŁYCH SPOTKAŃ Z WIELKIM SPORTEM poznali Krav mage - izraelską sztukę samoobrony, którą w formie teorii i praktyki przybliżył nam Pan Ramzes Temczuk - instruktor Krav magi oraz przyjaciel naszej szkoły. Pan Ramzes Temczuk zaprosił klasę 5a do sali treningowej, w którym wielu gnieźnian trenuje brazylijskie jujitsu oraz wiele odmian sztuk walki, bardzo ciekawie opowiedział o Krav madze, o jej historii, opisał w jakim celu została stworzona i jak służy współczesnemu człowiekowi. Ponadto w formie zajęć praktycznych pokazał jak należy unikać niebezpieczeństw - szczególnie w czasach współczesnych.

Za pomoc oraz zaangażowanie w organizację bardzo ciekawej lekcji z  zakresu samoobrony - serdecznie dziękujemy!!!

godlorp 

 

rodo

Dziennik elektroniczny

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem