Aktualności

waste

Od września do czerwca w naszej szkole był prowadzony plebiscyt „NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SP 6”, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego: Jarosława Glinkowskiego i Tomasza Ostrowskiego.

Uczniowie którzy uczestniczyli w zawodach międzyszkolnych (czyli reprezentujący naszą szkołę) zbierali punkty. Punkty były przyznawane wg. wcześniej ustalonego i podanego do informacji regulaminu. Ranking „NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SP 6” był wywieszony w gablocie szkolnej na korytarzu szkolnym i co miesiąc aktualizowany.

W tym roku szkolnym tytuł „NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SP 6”  przypadł Indze Jaworskiej z klasy 4a, drugie miejsce zajęła Zuzanna Bliege z klasy 7a, trzecie miejsce zajął Jakub Fabisak z klasy 4a.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym plebiscycie.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem