Aktualności

waste

Lena Frąckowiak  z klasy 3e i Ania Oszutowska z klasy 3a spędziły sześć dni w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym ACTIV w Sypniewie. Każdy dzień  wypełniony ciężką pracą, ogromnym skupieniem i  zaangażowaniem. Rundy o godzinie 9.30 i 15.30 przed każdą, i po każdej analiza i konsultacje z trenerem...łatwo nie było. Każdy z uczestników  miał wyznaczony cel. Dla jednych był to awans do wrześniowych mistrzostw makroregionalnych, inni marzyli o podium i pucharze, byli też tacy, co pragnęli zdobyć wyższy ranking FIDE oraz kategorię szachową.
Reprezentantki naszej szkoły mają powód do dumy. W każdej z dziewięciu rund musiały się zmierzyć z silnymi rywalkami, które mają kategorię I i II i trzeba było nieźle się wysilać, by każdą partię rezegrać z głową.
Ostatecznie Lena w kategorii D11 zdobyła 10 miejsce, awans i II kategorię szachową.
Ania w kategorii D9 miejsce 2 na podium, awans i II kategorię szachową. Brawo dziewczyny !
Marlena Oszutowska
Katarzyna Konieczka

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem