Aktualności

waste

Zapraszamy zdeklarowanych melomanów i tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym jest MUZYKA  do wspólnych wyjazdów raz w miesiącu na koncerty organizowane przez Pro Sinfonikę  w Auli UAM w Poznaniu. Wyjeżdżamy spod szkoły i tu wracamy. Opiekę sprawują Magdalena Dutkiewicz i Małgorzata Reszko.
Pierwszy koncert już 29 września, dlatego zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy do 10 IX. Szczegółowy program na stronie Pro Sinfoniki http://prosinfonika.eu/program/
Przyjmujemy zapisy on line na poniższym formularzu lub mejlowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem