Aktualności

waste

Dnia 14.09.2018 uczniowie naszej szkoły w ramach akcji "Małe spotkania z wielkim sportem"  uczestniczyli w otwarciu nowego obiektu sportowego na terenie Gniezna- Hali Widowiskowo- sportowej przy ulicy Sportowej. Jest to nowy obiekt o wszechstronnym przeznaczeniu, dostosowany do rozgrywania zawodów  różnych dyscyplin sportu, spełniający wymogi europejskie. Uczniowie SP6 wraz z opiekunami zostali zaangażowani w  zabawy inicjowane przez prowadzącego otwarcie hali konferansjera, następnie podziwiali występy grupy akrobatyczno-tanecznej, która zadziwiała skomplikowanym programem taneczno-akrobatycznym oraz pięknymi strojami estradowymi. Bardzo ciekawym punktem programu były mecze  pomiędzy  zespołem futsalu, koszykówki i piłki ręcznej z drużyną prezydenta Tomasza Budasza, w skład której wchodziły znane osoby ze świata sportu gnieźnieńskiego. Bardzo duże zainteresowanie wzbudzały pokazy  Freestyle basketball oraz akrobatyczne umiejętności tzw  wsadów- rzutów do kosza z równoczesnym pokonywaniem przeszkód, wyskokami w górę itp wykonane przez Piotra Grabowskiego.

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem