Aktualności

waste

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 zajęli 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej „Niezwyciężeni 1918–2018. Pokolenia Niepodległej”.
 
Konkurs polegał na wykonaniu grafiki, w kategoriach młodszych oraz filmu lub vloga dla młodzieży w wieku 10-14 lat. Już w czerwcu Szymon i Witek dowiedzieli się o przejściu do głównego etapu konkursu. 6 września ogłoszono wyniki finałów, w których uczniowie z Gniezna uplasowali się na III miejscu.
 
Film trwa 3 minuty. Uczniowie wcielili się w nim w rolę lektorów podróżując po Pawłowie, Gnieźnie i Inowrocławiu. W filmie wystąpili też Robert Gaweł i Rafał Cyms.
 
Powstaniu filmu zgodnie z wymogami konkursu towarzyszyła działalność informacyjna o dokonaniach Pawła Cymsa wśród lokalnej społeczności.
 

godlorp 

 

rodo

power300

 

przycisk

Szkoła w Chmurze Microsoft

jawi300

Dziennik elektroniczny

 

koq

 Aktywna Tablica

padlet.com

Aby uczyć lepiej. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem